Spółdzielczy klub „Piast” wraz z Ochotniczym Hufcem Pracy w Jaworze zorganizowali konkurs o tematyce „Moja letnia przygoda”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży. Tematyką prac obejmowała: opowiadanie literackie, formę plastyczną, reportaż, fotografie. W konkursie udział wzięli” uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jaworze, Internatu ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaworze, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworze oraz Warsztatów terapii Zajęciowej w Jaworze, jak również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaworze.

W kategorii fotografia najwyżej ocenione zostały prace dwóch uczennic naszego gimnazjum : Agaty Białek i Natalii Waż, które otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe .W konkursie swoje prace przedstawiały również Agnieszka Jaroszewicz oraz Magdalena Lechniak.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy zorganizowało konkurs „ Chrońmy Przyrodę Ojczystą”, na który napłynęło ponad 700 prac plastycznych i fotograficznych. Również w tym konkursie w gronie laureatów znalazła się Natalia Wąż , która za swoją pracę  otrzymała wyróżnienie.

Laureatkom i uczestnikom – gratulujemy.