17

12 listopada 2014 roku w sali PCKZ przy ulicy Wiejskiej w Jaworze odbył się turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych "Marcinkowy Rogal". Była to ósma edycja tych zawodów, w których udział wzięło sześć szkół z powiatu jaworskiego.

W wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze, II miejsce – Szkoła Podstawowa w Piotrowicach, III – Szkoła Podstawowa w Bolkowie, IV – Szkoła Podstawowa w Snowidzy, V – Szkoła Podstawowa z Kaczorowa, VI – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze.
Za najlepszego zawodnika uznano Marcela Szałacha z SP-5. Najlepszym strzelcem okazał się Patryk Kusztal z SP-5, który strzelił 11 bramek. Najlepszym bramkarzem został Michał Wojda z SP-Piotrowice.
Zawody zostały zorganizowane przez Piotra Wąsowskiego i Marcina Dudka przy wsparciu dyrektora Gimnazjum nr 2 w Jaworze, pana Lesława Chrzanowskiego, burmistrza miasta Jawora, pana Artura Urbańskiego i starosty powiatu jaworskiego, pana Stanisława Laskowskiego.