13 lutego "Dwójka" obchodziła święto św. Walentego. Z tej okazji uczniowie mogli wziąć udział w konkursie na najciekawsze przebranie związane z tradycją walentynkową. Młodzież aktywnie uczestnicząca w konkursie skorzystała z przywileju zwolnienia z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Równorzędnie odbył się konkurs tematyczny związany z obchodami Walentynek w Polsce i na świecie.
Miło nam ogłosić, że w konkursie na najciekawsze przebranie przyznano dwa pierwsze miejsca: klasa 3a za najciekawszą różnorodność i kreatywność oraz klasa 2b w kategorii "Kolorowo i wesoło". Wyróżniono również klasy 1c, 2s i 2d, które uczestniczyły w konkursie najliczniej.
Kolorowo, zabawnie, sympatycznie, śmiesznie - tak ten dzień określili zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Może więc kolorowych i radosnych dni w szkole mogłoby być więcej?
Czekamy na Wasze opinie!