Uczniowie korzystający ze szkolnej świetlicy mieli okazję uczestniczyć w kilku konkursach .

Cz znasz Jawor? - zagadki dotyczyły położenia, zabytków i atrakcji turystycznych naszego miasta. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliły Lenka Prokopowicz oraz Edyta Sado.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowano konkurs plastyczny na najładniejszy rysunek ulubionego misia. Prace dzieci były starannie wykonane i bardzo kolorowe. Autorami najwyżej ocenionych prac są: Ala Kopeć, Lena Wojdyła i Milena Miszewska.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs Mistrz kaligrafii w którym 1 miejsce zdobyła Milena Miszewska, 2 miejsce Ala Kopeć, natomiast 3 miejsce zajął Karol Korczyński. Zwycięzcy poza gratulacjami otrzymali również drobne upominki. Gratulujemy!      GALERIA