W tym roku szkolnym dwoje naszych uczniów otrzymało tytuł Laureata Konkursu zDolny Ślązak. Oto oni: Julia Flejterska laureatka Konkursu Polonistycznego i finalistka Konkursu Historycznego ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista'' i Kacper Jakubowicz laureat Konkursu ,,zDolny Ślązaczek'' z języka polskiego i Konkursu ,,zDolny Ślązaczek'' z matematyki. Bardzo Wam gratulujemy sukcesu. Cieszymy się, że wasz zapał i twórczy wysiłek został nagrodzony.

K.Jakubowicz1360J.Flejterska

Przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych "zDolny Ślązaczek" oraz dla uczniów gimnazjum "zDolny Ślązak Gimnazjalista" to konkursy organizowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.