Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

KONKURSY XI 2018

Nasi młodzi pasjonaci fotografii i sztuk plastycznych w listopadzie zaprezentowali swoje prace w konkursach. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i gratulujemy sukcesów!

fotograf


Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Jesień w moim mieście" - konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-4 szkół podstawowych. Do udziału w konkursie przystąpiły dzieci z klas 1a, 2a i 2b. Wyróżnienie za swoją pracę otrzymała Milenka Miszewska.
Konkurs Plastyczny "Kolory jesieni" - w klubie „PIAST" w Jaworze podsumowano kolejną edycję konkursu plastycznego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych pod tytułem „Kolory jesieni". Na konkurs wpłynęło ponad 160 prac, wykonanych różnorodnymi technikami. W kategorii do 10 lat wyróżnienia otrzymali również uczniowie naszej szkoły: Łukasz Kosiewicz, Gracjan Gerasimowicz, Nikodem Marcisz, Mikołaj Zalewski, Antoni Wołyniec, Milenka Miszewska.
"Niepodległa w obiektywie" - w listopadzie w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbył się Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt. „Niepodległa w obiektywie". W konkursie międzyszkolnym I miejsce zdobyli Kacper Rugała (SP nr 2) oraz Aniela Górska (SP nr 1). Nasza szkoła wystawiła do konkursu także prace uczennic klasy 7b, 8b i 3 c.

GALERIA

Who's online

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.