Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

UŚMIECHNIJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Życzliwość to taki mały skarb, który sprawia, że życie staje się lżejsze!


W naszej szkole dziś ruszył Tydzień Życzliwości! Życzliwość, czyli....? Uważność na drugiego człowieka. Serdeczna więź z ludźmi. Bezinteresowne wsparcie. Uśmiechamy się do siebie, podrzucamy karteczki z miłym słowem, wysyłamy życzliwe kartki przez Pocztę Życzliwości, wybieramy najżyczliwszą osobę w klasie. Nad całością organizacyjnie czuwa klasa 3C gimnazjum.
Miłego dnia! Jesteś super! Ten uśmiech jest dla Ciebie! - pamiętaj życzliwość nic nie kosztuje, a uśmiech powoduje radość! Ile ciekawych spotkań i rozmów można byłoby odbyć? Ile przyjaźni mogłoby się zawiązać. A gdyby tak życzliwości nie świętować tylko jeden dzień, a na przykład tydzień, miesiąc, rok,....?. Zawsze!!! Uśmiechnij się i do roboty!

zyczliwy1 1zyczliwy1 2zyczliwy3

Who's online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.