Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Problem ten dotyczy uczniów , nauczycieli ale także Was drodzy Rodzice i Opiekunowie. Pragnę Państwa zapewnić,że ze strony szkoły zrobimy wszystko, aby ułatwić Waszym dzieciom naukę. Zdaję sobie sprawę, że wymaga to także od Was zwiększonego wysiłku oraz bardzo dużego zaangażowania. Nikt z nas nigdy nie był w takiej sytuacji. Dzisiejszą szkołę tworzymy my wszyscy próbując odnajdywać się w obecnej sytuacji. Dziękuję Państwu za wysiłek jaki wkładacie w każdą lekcję oraz za poświęcony czas. W sytuacjach budzących Państwa wątpliwości proszę kontaktować się z nauczycielami, wychowawcami oraz ze mną. Mam obowiązek poinformować Państwa, że pomimo nietypowej sytuacji nauka nadal pozostaje obowiązkiem. Nakłada to na nas wszystkich powinność realizacji przez dzieci obowiązku szkolnego. Wierzę, że wspólnie damy radę.
                                          Życzę zdrowia
                          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2