Nasza grupa zajmuje się na cotygodniowych spotkaniach zbieraniem informacji za szkoły i ze świata i redagowaniem szkolnej gazetki ,,Stopka''.
Naszym redaktorem naczelnym jest Paulina Romaniuk, a artykuły piszą dla Was: Laura Bandyk, Marika Bronka, Iza Zawadzka, Ania Miłoń, Karolina Babijczuk, Ola Kaczor, Magda Golonka, Ania Lassota, Bartek Kalinowski, Michał Sikora. Oprawę graficzną przygotowuje Piotrek Bienias a, Wojtek Sokołowski składa wszystko w całość. Działamy pod ,,nadzorem'' p. Katarzyny Lassoty.
Redakcja prowadzi również ,,TU WRZUĆ''. Jest to skrzynka na listy od naszych czytelników, którzy zwracają się do nas z prośbami, pozdrowieniami, informacjami oraz pomysłami.
Zatem pamiętajcie o nas, już wkrótce ukaże się kolejny numer szkolnej gazetki, a w niej najnowsze informacje ze świata, krzyżówki oraz wiele kontrowersyjnych artykułów na temat codziennego życia!

Wojciech Sokołowski

HPIM8641