Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka ALEKSANDRA POLAK została powołana do Kadry Dolnego Śląska Młodziczek - rocznik 2007-2008. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Ola siatkalogo KS Olimpia

1Jakubowicz

KACPER JAKUBOWICZ

5 kwietnia 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się także uroczysta Gala Laureatów XV edycji Konkursu „zDolny Ślązaczek”, w którym rywalizują uczniowie szkół podstawowych z naszego województwa. Uczeń klasy 7 b, Kacper Jakubowicz, zdobył dwa tytuły „zDolnego Ślązaczka”.

Jula5 kwietnia 2018r. w Auli im. Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Laureatów XVIII edycji konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista”. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 3A Gimnazjum nr 2 w Jaworze, Julia Flejterska, która zdobyła tytuł Laureata Konkursu Polonistycznego oraz tytuł Finalisty Konkursu Historycznego z elementami WOS-u. Julia jest jedyną mieszkanką powiatu jaworskiego, która w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu wpisała się na listę laureatów.

„zDolny Ślązak Gimnazjalista” to konkurs o najwyżej randze. Aby zawalczyć o tytuł laureata Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego „zDolny Ślązak Gimnazjalista”

Anna Kostecka i Kasjan Kita uczestniczyli 9 stycznia w etapie wojewódzkim Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z biologii. Rywalizacja o tytuł „zDolnego Ślązaka" odbyła się w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. Wiedzę praktyczną i teoretyczną z biologii sprawdziło 47 uczniów z Dolnego Śląska, którzy uzyskali największą ilość punktów z testu sprawdzającego wiedzę z przedmiotów przyrodniczych/biologia, chemia i geografia/.Uzyskanie tytułu finalisty jest bardzo dużym osiągnięciem dla naszych uczniów.
Gratulujemy i czekamy na wyniki konkursu.

11 grudnia 2015 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu miało miejsce ogłoszenie wyników XXI konkursu fotograficznego "CHEŁMY w Obiektywie"., wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej . Komisja po obejrzeniu 99 prac nadesłanych przez 20 autorów przyznała nagrody i wyróżnienia: w kategorii Junior:
II miejsce – Marcel Olanin, Gimnazjum nr 2 w Jaworze,
III miejsce – Roksana Mikołajska, Gimnazjum nr 2 w Jaworze,
wyróżnienie – Daria Koch , Gimnazjum nr 2 w Jaworze,
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.