Zdjęcie przedstawiające dzieci na andrzejkach

29 i 30 listopada w naszej szkole odbywały się andrzejkowe zabawy.

W klasie 2a był to wyjątkowy dzień. Wróżby i zabawy przygotowane przez panią Dominikę Gejno pobudzały wyobraźnię, uczyły kreatywności. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicała zabawa taneczna, która wpływała pozytywnie na budowanie relacji i integrację zespołu klasowego. Dziękujemy rodzicom - pani Alicji Wanglasow, pani Joannie Dąbrowskiej, pani  Dominice Gejno za przygotowanie pięknej imprezy klasowej dla dzieci.

Magiczne popołudnie miało miejsce również w świetlicy szkolnej. Andrzejkowym wróżbom i świetnej zabawie nie było końca. Zabawowo…Andrzejkowo było także w klasach 3s i 2s. Uczniowie dowiedzieli się o tradycji, świętowali, wróżyli, ucztowali przy stole, jak i również kolorowali. Wspólne chwile i czas spędzony razem …. Uwielbiamy to!