Zdjęcie dziecięcych zabaw

Klasy 1-3 obchodziły swój Dzień Dziecka już dzisiaj. W ramach przygotowań w szkolnej świetlicy uczniowie wykonali wczoraj kolorowe prace przedstawiające ich podczas beztroskiej zabawy.

Środa od samego rana była pełna wrażeń. Dzieci świetnie bawiły się na wydarzeniu zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców w tworzenie szkolnych kiermaszy, podczas których zebraliśmy pieniądze na ten właśnie cel. Dzieci skakały dziś na kolorowych dmuchańcach, bawiły się z chustą animacyjną, robiły tatuaże, malowały buzie, barwiły włosy, grały w piłkę nożną i siatkówkę, a także raczyły się kiełbaskami upieczonymi nad ogniskiem lub na grillu. Każdy dostał też porcję popcornu i watę cukrową.

Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy wsparli nas dzisiaj w pracy. Gorące podziękowania ślemy także pani Longinie Gaszyńskiej - dyrektorce Ośrodka Sportu i Rekreacji , która udostępniła nam teren do zabawy w Ośrodku Wypoczynkowym "Jawornik".