Zdjęcie z pożegnania ósmoklasistów

Dzisiaj w Teatrze Miejskim uroczyście żegnaliśmy naszych ósmoklasistów.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy od części oficjalnej. Oprócz absolwentów i nauczycieli mogliśmy gościć rodziców, uczniów klas szóstych i piątej, a także przedstawicieli władz miasta. Swoje słowa skierowali do zgromadzonych dyrektor szkoły, pan Maciej Pawlinow, wiceburmistrz Jawora, pan Michał Bander oraz przedstawiciel rodziców, pan Tomasz Stawiak. Ósmoklasistom zostały wręczone nagrody i dyplomy za osiągnięcia w nauce i sporcie. Absolwentem Roku została uczennica Lena Pokora. Rodzice natomiast otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. Uroczystość dopełniały klasowe zdjęcia, a zakończył program artystyczny utrzymany w żartobliwym tonie. Kolejnemu rocznikowi naszych absolwentów życzymy osiągnięcia wymarzonych celów!