Zdjęcie Hali Stulecia we Wrocławiu
Uczniowie klasy IV s wraz z nauczycielami, paniami Małgorzatą Litwińska, Katarzyną Lassotą i Anną Szczutkowską uczestniczyli w interdyscyplinarnych warsztatach poświęconych polskim obiektom wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze szczególnym uwzględnieniem tych znajdujących się na Dolnym Śląsku (Kościół Pokoju w Jaworze, Kościół Pokoju w Świdnicy, Hala Stulecia we Wrocławiu).

Celem przybliżenia historii powyższych obiektów wyświetlona została prezentacja multimedialna. Zaprezentowane zostały modele architektoniczne prezentujące Kościoły Pokoju. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, poprzez użycie gogli z wirtualną rzeczywistością uczniowie mieli okazję ,,zwiedzić" Halę Stulecia, a dzięki specjalnej aplikacji poznać samego architekta Maxa Berga, który oprowadził ich ich po obiekcie. Następnie z różnorodnych materiałów plastycznych, uczniowie pracując w zespołach stworzyli własny model Hali Stulecia. Warsztaty były fantastyczną  zabawą w architektów oraz dostarczyły sporej dawki nowej wiedzy. Uczniowie wraz ze swoimi modelami i nowym doświadczeniem w radosnym nastroju powrócili do szkoły.