Zdjęcie plakatu informacyjnego

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze jest organizatorem I Powiatowego Konkursu "Polska Niepodległa" pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych powiatu jaworskiego z podziałem na kategorie wiekowe.

Kategoria I – przedszkole - uczestnicy wykonują plakat „Moje miasto i jego patron”.

Kategoria II – klasy I-III - uczestnicy projektują kartkę z życzeniami dla Polski z okazji Święta Niepodległości.

Kategoria III– klasy IV-VIII - uczestnicy wykonują projekt koszulki – do wyboru: nawiązujący do patrona Jawora, św. Marcina, albo związany ze Świętem Niepodległości.

Termin konkursu: 2.10.2023 r. - 10.11.2023 r.             Termin składania prac: do 7.11.2023 r.

Załączamy regulamin konkursu oraz zgodę dla rodziców. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, koordynatorki - Monika Włodarczyk i Katarzyna Lassota

Zgoda dla rodziców