Zdjęcie uczniów drużyny z naszej szkoły

30 września 2023 r. we Wrocławiu odbył się już XXIII Matematyczny Marsz na Orientację.

Jest to matematyczno-sportowa impreza dla drużyn w różnych kategoriach wiekowych. Trzyosobowe drużyny w określonym czasie rozwiązują zadania matematyczne i zaliczają punkty kontrolne, które odnajduje się z wykorzystaniem kompasu i mapy. W tym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowały grupy młodzików, czyli uczniów klas młodszych: czwartych, piątych i szóstych: Martyna Antecka, Hubert Antecki, Filip Babiarz, Jeremi Lipiński, Michał Lachor, Sebastian Smagacz, Bartosz Bialek, Stanisław Malisz, Maksymilian Koza oraz Maksymilian Miazga. Drużyny w kategorii ,,młodzików" bardzo przeżywały swój drużynowy start, ale szczęśliwie wszyscy dotarli do celu. Najlepiej wypadła mieszana drużyna najstarszych uczniów klasy 6a i 5b. Wszyscy uczniowie wrócili do domów zadowoleni. Opiekunem grupy była Małgorzata Skołd.