Zdjęcie nagrodzonych uczniów

Nasi uczniowie uczestniczyli dzisiaj w finałowym etapie konkursu języka angielskiego LoGim.

Organizatorkami konkursu są panie M. Sienkiewicz i J. Wojciechowska - nauczycielki języka angielskiego z jaworskiego liceum. Tegoroczni finaliści wykazali się bogatym słownictwem oraz znajomością gramatyki, a także wiedzą na temat, któremu poświęcona była przygotowana przez uczestników prezentacja. Po wysłuchaniu wypowiedzi finalistów oraz ich odpowiedzi na zadane przez komisję pytania przyznano następujące miejsca i wyróżnienia: I miejsce - Maja Harbarczuk ze Szkoły Podstawowej nr 5, II  miejsce - Zofia Poniewierska ze Szkoły Podstawowej nr 1, III miejsce - Igor Nowakowski ze Szkoły Podstawowej nr 2.
Tegoroczne wyróżnienia otrzymali: Milena Szeliga ze Szkoły Podstawowej nr 2, Adam Lech ze Szkoły Podstawowej nr 5, Mikołaj Przychodzeń ze Szkoły Podstawowej nr 5.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!