Zdjęcie plakatu informacyjnego

28 września 2024 roku o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze zostanie rozegrany mecz towarzyski, w którym wynik będzie sprawą drugorzędną.

W meczu charytatywnym JKS Spartakus Jawor zagra z zaprzyjaźnioną i zawsze wymagającą drużyną, jaką jest DKS Stingers Dzierżoniów. Sama rozgrywka to tylko dodatek, a głównym celem spotkania jest uzbieranie jak największej sumy środków pieniężnych dla podopiecznego Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ - Aleksa Pittnera, znanego również jako CHRUPEK.

Aleks urodził się z bardzo rzadką i złożoną chorobą genetyczną, jaką jest dysplazja diastroficzna, dlatego chłopiec wymaga stałego i kosztownego leczenia. Koszt jednej operacji Chrupka, która czeka go w najbliższym czasie, to kwota 170 tysięcy złotych.

Drodzy Kibice i wszystkie osoby czytające ten post! Niech sobota 28.09.2024 r. będzie dniem, który udowodni, jaką moc niesie ze sobą nasza dyscyplina - piłka siatkowa, która, jak dobrze wiemy, łączy ludzi, a pomoc i dobro stawia zawsze na pierwszym miejscu. Teraz wszystko zależy od Was. PRZYJDŹCIE SZERZYĆ DOBRO 28 września 2024 roku! Podczas meczu będzie czekało na Was bardzo dużo atrakcji: różne i bardzo wartościowe licytacje, nagrody w loterii cegiełkowej, przepyszne ciasta i wiele, wiele więcej. Wszyscy gramy w jednej drużynie dla CHRUPKA.

GDZIE KUPIĆ CEGIEŁKĘ?!
Stacjonarnie:
PANDA - Pawlinow Ubezpieczenia: Jawor, ul. Muzyczna 6.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze: Jawor, Plac Bankowy 1.
Na treningach drużyny seniorów (od 2.09.2024 r. poniedziałek i wtorek 18:00-20:00, piątek 17:30-19:30 w Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworze, ul. Armii Krajowej 9).
Liczba zakupionych cegiełek nie jest ograniczona.
W razie pytań można kontaktować się poprzez stronę Spartakusa lub z organizatorami: Szymonem Pawlinowem, Damianem Lasoniem, Maciejem Pawlinowem.