Konkurs miał na celu propagowanie sztuki fotografowania oraz pokazanie miejsc, w których lubimy spędzać swoje wakacje. Agata Białek, Klaudia Kozak, Wiktoria Lesiak, Patrycja Midziak, Monika Skop i Mariusz Keler przystąpili do konkursu w kategorii fotografia krajobrazowa. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali zdjęcia wykonane w okolicy Jawora, w innych regionach naszego kraju, a także w miejscach bardziej odległych i egzotycznych. Zwyciężczynią konkursu okazała się uczennica klasy 3b, Agata Białek. Dla wszystkich uczestników konkursu organizatorzy przygotowali krótkie spotkanie z jaworskim fotografem Grzegorzem Wiernickim, który zaproponował zorganizowanie wystawy zdjęć wykonanych w naszym mieście. Wszystkich chętnych zapraszamy do zabawy-aparaty w dłonie! Termin dostarczania zdjęć upływa w dniu 30 października.