20 grudnia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa wigilia, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna - uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice. Na zaproszenie dyrektora Macieja Pawlinowa, w spotkaniu uczestniczył także Burmistrz Emilian Bera wraz z Wiesławem Szymczykiem Naczelnikiem Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia. Wysłuchaliśmy pięknych, polskich kolęd w wykonaniu naszych uczniów. Na stołach pojawiły się potrawy związane ze zbliżającymi się świętami m.in. czerwony barszcz i pierogi, pierniczki, pachniała ustrojona choinka. Był to wyjątkowy czas, spędzony na miłych rozmowach oraz wspólnym dzieleniu się opłatkiem. Ku uciesze najmłodszych pojawił się Św. Mikołaj rozdający mnóstwo cukierków. WESOŁYCH ŚWIĄT!

SŚ1SŚ2SŚ3