Patryk Kumik, Kamil Fortuna, Filip Borkowski i Kamil Dembiński zostali laureatami konkursów o zasięgu powiatowym, które  zorganizowano w ramach projektu "Poznajemy walory przyrodnicze Parków Krajobrazowych i Narodowych na terenie Dolnego Śląska"

Nasi uczniowie brali udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Parkach Narodowych i Krajobrazowych Dolnego Śląska. W etapie powiatowym, który odbył się 19 października   rywalizowało 35 uczniów z  powiatu świdnickiego i jaworskiego. W kategorii gimnazjum uczniowie z „Dwójki” byli niepokonani zajmując pierwsze, drugie i czwarte miejsce.

I miejsce  Kamil Fortuna – Gimnazjum nr 2 w Jaworze,

II miejsce Filip Borkowski – Gimnazjum nr 2 w Jaworze,

III miejsce Mateusz Woźniak – Gimnazjum w Jaroszowie,

IV miejsce Kamil Dembiński – Gimnazjum nr 2 w Jaworze,

V miejsce Kornelia Cymer – Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu.

Kamil

Filip

              Dembiski

            Patryk Kumik został zwycięzcą  Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Ciekawe obiekty przyrodnicze w naszym regionie” /kategoria gimnazjum/.

           Na konkurs  fotograficzny wpłynęło 91 fotografii  ukazujących ciekawe przyrodniczo  miejsca w naszej okolicy. Druga praca fotograficzna Patryka otrzymała  wyróżnienie. Nagrodą dla naszego uzdolnionego miłośnika fotografii przyrodniczej był aparat fotograficzny.

Kumik

 18 listopada odbyła się w Zespole Szkół w Roztoce  Gala podsumowująca  realizowany  przez placówkę  projekt  edukacyjno-ekologiczny pn.”Poznajemy zasoby i walory parków narodowych i krajobrazowych na Dolnym Śląsku”. Podczas uroczystości podsumowano projekt oraz przedstawiono wyniki trzech powiatowych konkursów, które odbyły się w ramach projektu . Wójt Gminy Dobromierz Pan Jerzy Ulbin wręczył atrakcyjne nagrody laureatom konkursu.