Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Uczniowie klas matematycznych, i nie tylko, w ciągu całego roku zbierali punkty w rankingu na najlepszego matematyka szkoły. Już po raz drugi ten zaszczytny tytuł przypadł uczniowi klasy 3b Grzegorzowi Myjakowi. Grzegorz uzyskał 340 punktów. W tym roku II miejsce zajął Łukasz Rębisz z kl. 2a uzyskując 318 punktów, a III miejsce Anna Kostecka z kl. 2c – 258 punktów. Kolejne miejsca uzyskali: IV m. – Bartłomiej Złocki kl. 3b, V m – Michał Skowron, VI m – Paulina Repa – kl. 2a, VII m – Dawid Kupczyk, a ósme miejsce i 120 punktów uzyskali: Jakub Adamczewski – kl. 1b, Klaudia Kościk – kl. 1a oraz Kasjan Kita – kl. 2a. Gratulujemy sukcesów młodym matematykom i życzymy udanej rywalizacji w przyszłym roku.

MS