Zdjęcie plakatu informującego o akcji

Ruszyła druga edycja akcji "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW".

Robisz zakupy w Lidlu? Odbieraj TALENCIAKI i przekazuj je naszej szkole! 1 września do 5 listopada bieżącego roku w sklepach Lidl klienci w zamian za dokonane zakupy będą otrzymywać specjalne vouchery – Talenciaki, które możemy później wymienić na nagrody.

Jak zdobyć Talenciaka?

1. Wykonaj zakupy za minimum 50 złotych, w tym kup jeden owoc lub warzywo.

2. Odbierz kupon Talenciaka przy kasie.

3. Przekaż zebrane Talenciaki naszej szkole.

Jak dostarczyć swojego Talenciaka do naszej szkoły?

1. Wrzuć kupon do specjalnego pudełka, które znajdziesz w naszej szkole

2. Wykorzystaj kod QR lub odwiedź lidl.pl/szkoly, znajdź naszą szkołę na liście i przekaż nam swoje Talenciaki online!

Szczegóły oraz regulamin akcji: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/regulamin. W poprzedniej edycji bardzo mocno nas Państwo wspierali, dlatego ponownie prosimy wszystkich o pomoc w zdobywaniu wspaniałych nagród!!!