Zdjęcie z uroczystości rozpoczęcia

Rozpoczynamy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 2!

Początek września to zawsze emocjonujący czas, pełen nadziei i oczekiwań. Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w SP2 otworzył dyrektor Maciej Pawlinow, który powitał uczniów po dwumiesięcznej przerwie, życząc im wytrwałości w zdobywaniu cennej wiedzy. Do wspólnego celebrowania nowego roku szkolnego dołączył Burmistrz Jawora - "Kochani uczniowie, z radością dołączam się do składanych Wam dziś życzeń. Niech nadchodzący rok szkolny będzie dla Was pełen wyzwań, ale i sukcesów. Pamiętajcie, że edukacja to najlepsza inwestycja w Wasze przyszłe życie. Życzę Wam, abyście w tym roku szkolnym zdobyli wiele nowych umiejętności i wiedzy. Niech szkolne mury staną się dla Was miejscem, w którym będziecie czuć się bezpiecznie i przyjaźnie. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzę owocnej pracy i satysfakcji z wykonywanych obowiązków".