Zdjęcie plakatu powitalnego

W czwartek 12 października mieliśmy zaszczyt gościć wspaniałego człowieka, wielkiego sportowca, jaworzanina, absolwenta naszej szkoły Aleksandra Śliwkę.

Aleksander Śliwka to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, występujący na pozycji przyjmującego, trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, zwycięzca Ligi Narodów, Mistrz Świata i Mistrz Europy. Mistrz, który objął patronatem nasze klasy sportowe trenujące piłkę siatkową, za co ogromnie dziękujemy. Jesteśmy niezmiernie dumni, mając za patrona osobę obdarzoną wyjątkowym talentem, niezwykle pracowitą, o wielkim harcie ducha, skromną, cierpliwą, życzliwą i odpowiedzialną za drużynę.

Mistrzu, dla nas jesteś przede wszystkim urzeczywistnieniem naszych nadziei. Pokazujesz, że nawet dla dzieci z małego miasta marzenia są na wyciągnięcie ręki. Wystarczą determinacja, wiara i godny naśladowania wzór, jakim Ty jesteś dla nas. Dziękujemy!