Zdjęcie piłki z podpisami

Wielkimi krokami zbliża się mecz charytatywny dla Aleksa Pittnera - Chrupka.

Już w tę sobotę JKS Jaworski Klub Sportowy SPARTAKUS vs. DKS Stingers Dzierżoniów rozegra towarzyski MECZ CHARYTATYWNY na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze. To, że będzie emocjonująco, wiadomo już na starcie i nie podlega to żadnej dywagacji. Ale dobrze by było, aby było jeszcze przy tym smacznie. W związku z tym zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia naszego kiermaszu podczas meczu i upieczenia domowych ciast na sprzedaż.

Ruszyła też WIELKA AKCJA SPRZEDAŻY "WEJŚCIÓWEK" na mecz. Koszt takiej "cegiełki" to jedyne 10 złotych! Nie możesz być w sobotę na meczu? Nic nie szkodzi!!! Wejściówkę i tak możesz kupić. Bo każde wsparcie jest tutaj ważne! Sprzedażą "cegiełek" zajmuje się Samorząd Uczniowski wraz ze swoją opiekunką, panią Karoliną Pancerz. Cegiełki można również dostać w sekretariacie naszej szkoły oraz bezpośrednio przed meczem. Cały dochód z "cegiełek" i sprzedaży ciast będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Chrupka.

Rozpoczęliśmy również pierwszą licytację. Zapraszamy wszystkich sympatyków, kibiców i mieszkańców Jawora do licytacji PIŁKI Z AUTOGRAFAMI WSZYSTKICH WICEMISTRZÓW OLIMPIJSKICH naszej WIELKIEJ TRZYNASTKI reprezentantów Polski, którzy z Paryża przywieźli upragniony medal olimpijski (piłka została podpisana zaraz po meczu finałowym w paryskiej hali).

Zasady licytacji:

1. Cena wywoławcza to 1000 zł.

2. Licytacja internetowa trwa od 21.09.2024 r. od godziny 10:00 do rozpoczęcia meczu charytatywnego, tj. 28.09.2024 r. do godziny 17:00.

3. Licytacja będzie kontynuowana po czwartym secie na meczu charytatywnym (jeżeli nikt nie przebije kwoty z licytacji internetowej, piłka znajdzie się w rękach wygranego licytacji internetowej).

4. Licytujemy tylko w komentarzu pod oryginalnym postem na FB Jaworskiego Klubu Sportowego SPARTAKUS.

CAŁY DOCHÓD UZYSKANY Z MECZU CHARYTATYWNEGO ZOSTANIE PRZEKAZANY NA SUBKONTO PODOPIECZNEGO JAWORSKIEGO STOWARZYSZENIA CHARYTATYWNEGO DAMY RADĘ - ALEKSA PITTNERA (CHRUPKA).