Zdjęcie z wręczania nagrody

Pani Anna Bortkiewicz, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2, została uhonorowana Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej.

Gratyfikacje w imieniu pani Ewy Skrzywanek, Dolnośląskiej Kurator Oświaty, wręczył pan Piotr Melnarowicz. Pani Anna to pedagog z pasją. Od lat angażuje się w pracę z uzdolnionymi uczniami w zakresie technologii informacyjnej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jej podopieczni zdobywają czołowe miejsca w konkursach informatycznych, multimedialnych i edukacyjnych na poziomie rejonowym, powiatowym oraz wojewódzkim. Jej ambicja to nie tylko sukcesy w konkursach – Pani Anna jest również autorką i współautorką wielu programów edukacyjnych i profilaktycznych, aktywnie współpracuje z lokalnymi instytucjami oraz organizuje akcje charytatywne. Jej praca ma ogromny wpływ na rozwój młodzieży, w szczególności tej, która potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Gratulujemy serdecznie Pani Annie tak zaszczytnego wyróżnienia i dziękujemy za nieoceniony wkład w edukację jaworskich dzieci i młodzieży.