Zdjęcie nagrodzonych nauczycieli

11 października zakończyliśmy całotygodniową akcję dobroczynną pod hasłem: "ZAMIAST KWIATKA - NIOSĘ POMOC!".

Po raz kolejny pokazaliście, jak wielkie macie serca. Wasze poruszenie sprawą i nieodparta chęć pomocy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Rozbiliście po prostu bank! Udało się nam zebrać podczas ostatniej zbiórki na rzecz szkoły dotkniętej niedawną powodzią, tj. Szkoły Podstawowej nr 5 w Jeleniej Górze: 3796,04 złotych + 1 cent. Kwota jest zawrotna, a WASZE SERCA - OGROMNE! DZIĘKUJEMY!

Szczególne podziękowania należą się dla klas: 1A, 2B, 2S, 3A, 3S, 6B, w których Rodzice zorganizowali swoją "wewnętrzną" zbiórkę klasowych pieniędzy i przekazali je w całości do puszki na rzecz szkoły dotkniętej powodzią.

Dziękujemy również pojedynczym osobom, które zechciały wesprzeć finansowo naszą zbiórkę. Byli też i tacy, którzy codziennie coś wrzucali! Jesteście najlepsi!!!

Na szczególne wyróżnienie zasługuje także Bank Spółdzielczy w Jaworze, który objął patronatem naszą akcję i ufundował większość gadżetów dla dzieci. Dziękujemy!

11 października odbyło się również uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Jawora za szczególne osiągnięcia i wkład w rozwój jaworskiej oświaty. W tym roku wyróżnione zostały następujące osoby pracujące w naszej szkole: Dyrektor Maciej Pawlinow, nauczyciel klas I-III - Karolina Pancerz, nauczyciel klas I-III - Izabella Górska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!