W sobotę 31 maja 2013 r. odbył się trójmecz matematyczny. Skład drużyn przedstawiał się następująco:
Drużyna I: Zuzanna Przyszlak, Sara Żułtak, Agnieszka Stelmaszewska, Zuzanna Nowak, Kornelia Wyszowska, Bartłomiej Złocki i Maciej Culer, drużyna II: Jakub Spilarewicz, Michał Jakimowicz, Kamil Kotyś, Kacper Trzyna, Klaudia Kozak, Krzysztof Kiecana i Grzegorz Myjak, zaś drużyna III: Krzysztof Kukła, Bartosz Kwintiuk, Patryk Wajzer, Monika Rzepka, Kamil Bąk, Patrycja Marciniak i Konrad Połącarz. Mecz przebiegał w koleżeńskiej atmosferze, uczniowie poradzili sobie z listą zadań. I miejsce zajęła drużyna druga, II miejsce – drużyna trzecia, zaś III miejsce drużyna pierwsza. Organizatorzy szkolnych sobotnich meczy matematycznych : Małgorzata Zawadzka, Małgorzata Skołd i Lesław Lewszyk , w ramach nagrody, zorganizowali młodym i aktywnym matematykom po rozgrywkach umysłowych - zabawę w jaworskiej kręgielni. Wszyscy uczniowie wraz opiekunami świetnie się bawili łącząc naukę i rozrywkę.