Zdjęcie plakatu informacyjnego

Uwaga! Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze zaprasza do drugiej edycji Powiatowego Konkursu "Polska Niepodległa" pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych powiatu jaworskiego z podziałem na kategorie wiekowe.

Kategoria I – przedszkole - uczestnicy wykonują pracę plastyczno – techniczną „Kotylion symbolem niepodległości”.

Kategoria II – klasy I-III - uczestnicy przygotowują pracę „Moja mała ojczyzna – historia w pudełku”.

Kategoria III – klasy IV-VIII - uczestnicy zgodnie ze sztuką kaligrafii przepisują pierwszą zwrotkę i refren „Roty” Marii Konopnickiej.

Termin konkursu: 8.10.2024 r. - 8.11.2024 r.                         Termin składania prac: do 5.11.2024 r.

Załączamy regulamin konkursu oraz zgodę dla rodziców/opiekunów. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,

koordynatorki - Monika Włodarczyk i Katarzyna Lassota

regulamin