Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ZAJĘCIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Korzystanie z opieki świetlicy szkolnej wcale nie musi być nudne! Grupa dzieci z klasy 2a i 2b, które uczęszczają  na  dodatkowe zajęcia w ramach pracy  świetlicy szkolnej, ciekawie spędzają czas. W zależności od pogody uczestniczą w wycieczkach po Jaworze lub biorą udział w zajęciach dotyczących historii naszego miasta i jego atrakcji turystycznych.

Wykonują również ciekawe prace plastyczne.  W czasie spacerów po Jaworze uczniowie odwiedzili już Centrum  Informacji Turystycznej, Salę Rajców czy Zamek Anioła z krzyżami pokutnymi. Skorzystali również z zaproszenia pani dyrektor jaworskiego oddziału banku PKO BP . Grupa planuje już kolejne wycieczki, które pozwolą im lepiej poznać swoją małą ojczyznę i atrakcyjnie spędzić czas.

GALERIA:

Who's online

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.