Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ZDOLNE ŚLĄZACZKI 2019

 Nasze ,,zDolne Ślązaczki'' 2019

LAUREATKI:
Kaja Pawłowska-Konkurs Języka Niemieckiego ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista''
Emilia Kapiec-Konkurs ''zDolny Ślązaczek'' - Język Polski
FINALISTKA:
Martyna Gajda-Konkurs Języka Polskiego ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista''
                          Konkurs Historyczny ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista''
                                                 GRATULACJE!!! 

       1 zd19Kopia 2 zd193 zd19

 

      2 kwietnia 2019 r. w Auli im. Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów ,,zDolny Ślązaczek'' i ,,zDolny Ślązak Gimnazjalista''. W elitarnym gronie najzdolniejszych uczniów, którzy otrzymali tytuł Laureata, złote medale Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień, dyplomy i drobne upominki, znalazły się dwie nasze uczennice: Kaja Pawłowska i Emilia Kapiec. Nagrodą dla uczennic jest również zwolnienie z pisania egzaminu z konkursowego przedmiotu i otrzymanie maksymalnej ilości punktów. Martyna Gajda uzyskała tytuł Finalistki w dwóch konkursach. Sukcesy uczennic są wynikiem nie tylko ich uzdolnień, lecz także wspólnej pracy uczennic i nauczycieli. GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Who's online

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.