Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

III MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIM

4 czerwca w Warszawie odbył się etap ogólnopolski XVIII edycji Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Do finału zakwalifikowało się szesnaście drużyn reprezentujących parki krajobrazowe danego województwa. Uczniowie naszej szkoły: Martyna Gajda, Hanna Subczak, Szymon Bander, Szymon Adamski zajęli III miejsce. GRATULUJEMY!!!

Uczniowie indywidualnie rozpoznawali rośliny i zwierzęta chronione oraz rośliny pospolite, rozwiązywali test z zakresu ogólnej wiedzy przyrodniczej, geograficznej i ekologicznej oraz wiedzy o parkach krajobrazowych Polski, a następnie drużynowo wykonywali zadania polegające na interpretacji mapy topograficznej.
Uczniowie indywidualnie otrzymali dyplomy i nagrody, szkole przekazano nagrodę - przenośny zestaw nagłaśniający.

 

Who's online

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.