Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

WARSZTATY DLA FINALISTÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI

WARSZTATY DLA FINALISTÓW
Po finałowych zmaganiach konkursowych uczniowie z naszej szkoły zwiedzali najciekawsze miejsca Mazowsza. Bazą wypadową było Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe  Pałac i Folwark w Łochowie.  Podczas czterodniowego pobytu uczniowie zwiedzali Warszawę (Zamek Królewski, stare miasto, Centrum Nauki Kopernik,  stadion „PGE Narodowy”, Pałac Kultury i Nauki)oraz odwiedzili inne mazowieckie atrakcje turystyczne i przyrodnicze: Muzeum i Zbrojownię na Zamku w Liwie, punkt widokowy Sowią Górę w Jarnicach oraz siedzibę Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w Kaliskach.

            Na zakończenie pobytu organizatorzy przygotowali dla finalistów ekscytujące nocne podchody pałacowe.

GALERIA:

Who's online

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.