Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

WARSZTATY DLA FINALISTÓW

WARSZTATY DLA FINALISTÓW
Po finałowych zmaganiach konkursowych uczniowie z naszej szkoły zwiedzali najciekawsze miejsca Mazowsza. Bazą wypadową było Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac i Folwark w Łochowie.

Podczas czterodniowego pobytu uczniowie zwiedzali Warszawę (Zamek Królewski, stare miasto, Centrum Nauki Kopernik, stadion „PGE Narodowy", Pałac Kultury i Nauki) oraz odwiedzili inne mazowieckie atrakcje turystyczne i przyrodnicze m.in. Muzeum i Zbrojownię na Zamku w Liwie, punkt widokowy Sowią Górę w Jarnicach oraz siedzibę Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w Kaliskach. Na zakończenie pobytu organizatorzy przygotowali ekscytujące nocne podchody pałacowe.

 

GALERIA:

Who's online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.