Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

    2 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Dyrektor Szkoły Maciej Pawlinow serdecznie powitał przybyłych na uroczystość gości Emiliana Berę Burmistrza Miasta Jawora i Wiesława Szymczyka Naczelnika Wydziału Oświaty oraz wszystkich nauczycieli, uczniów ich rodziców i opiekunów. Ze szczególną życzliwością zwrócił się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzył wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Pan burmistrz życzył uczniom, by nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności oraz rozwijania pasji i zainteresowań. Dyrektor dźwiękiem szkolnego dzwonka oznajmił, że szkolną przygodę czas zacząć... POWODZENIA!!! 

     19-20-1a

GALERIA

Who's online

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.