Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

DZIEŃ KROPKI 2019

16 września - Międzynarodowy Dzień Kropki

święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności!

 kropka19

Uczniowie młodszych klas obejrzeli krótki film o dziewczynce Vashti, która była przekonana, że nie potrafi rysować. Jednak dzięki swojej mądrej nauczycielce uwierzyła we własne siły i zdolności. Następnie dzieci tworzyły własne dzieła sztuki z kropką. Pan dyrektor paradował po szkole w pięknej koszuli w kropki, którą specjalnie dla niego przygotowały pierwszaki. Starsi uczniowie rozwiązywali zadania, rebusy, gry, w których musieli wykazać się pomysłowością i sprytem. Odbył się również konkurs kreatywności! A na koniec dnia były pamiątkowe zdjęcia w kropkowej fotobudce. To był fajny dzień! 

GALERIA

Who's online

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.