Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

KONKURS KREATYWNOŚCI

2 października nagrodziliśmy uczniów, którzy wzięli udział w konkursie kreatywności.
Konkurs zorganizowany został w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki, a więc dnia poświęconego rozwijaniu twórczości i pomysłowości. Do udziału zgłosiły się trzy trzyosobowe drużyny w składzie: 1. Aleksandra Polak, Zuzanna Leonowicz i Julia Rudziec. 2. Michał Sambor, Szymon Wojdyła i Michał Lazarowicz. 3. Maja Skiba, Matylda Noga i Antonina Tosia Bojanowska - Boczek. Uczestnicy wcielili się w twórców gier planszowych. Opracowali zasady, regulamin i strategię gry, a następnie wykonali plansze, karty i pionki. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Autorzy prac otrzymali drobne podarunki oraz dyplomy kreatywnego ucznia/uczennicy. Gratulujemy! GALERIA

KK 1KK 6

Who's online

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.