Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

KONKURS MATEMATYCZNO-FINANSOWY

Uczniowie klasy 3A wzięli udział w Konkursie Matematyczno – Finansowym przeprowadzonym na platformie edukacyjnej EduNect. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności matematycznych i finansowych w praktyce.
Etap szkolny: 1m. – Marcisz Nikodem, 2m. – Zalewski Mikołaj, 3m. – Baruciak Szymon
Etap ogólnopolski: ze wszystkich uczestników biorących udział w konkursie Nikodem Marcisz zajął 1 miejsce. Pozostali uczniowie klasy 3A zajęli następujące miejsca: Zalewski Mikołaj 22, Barciak Szymon, Perlak Marcin 63, Kosiewicz Łukasz 169, Filipowicz Oliwia 218, Broda Paweł 271 miejsce. Klasa 3A zajęła 14 miejsce wśród 37 klas biorących udział w konkursie. Gratulujemy!

aed

Who's online

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.