Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

POMÓŻMY MILENCE!

Milenka, uczennica trzeciej klasy naszej szkoły ciężko choruje i obecnie przebywa w szpitalu. Dziewczynka wymaga stałej i nieustannej opieki. Wyjazdy Milenki do kliniki i zakupy niezbędnych leków wymagają ogromnych nakładów finansowych. Stawia to mamę dziewczynki w bardzo trudnej sytuacji finansowej. W poniedziałek 28 września w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Milenki. Zebrane pieniądze zostały przekazane na konto Milenki prowadzone przez Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne ,,Damy Radę''. Odbyła się również licytacja bluzy podarowanej na naszą akcję przez mistrza świata Aleksandra Śliwkę. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

M1M2

Who's online

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.