Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Spotkanie z pisarzem.

Spotkanie z pisarzem Jakubem Ćwiekiem.
7 listopada uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią K. Lassotą, uczestniczyli w spotkaniu z Jakubem Ćwiekiem – miłośnikiem oraz znawca fantastyki i popkultury, jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich pisarzy młodego pokolenia. Zawodowo copywriter, publicysta, scenarzysta, reżyser, animator kultury. Pisarz przemierza Polskę literackim amperem promując czytelnictwo w iście rockowym stylu. ROCK & READ FESTIVAL – największa trasa literacka w Polsce.
              Spotkanie_z_pisarzem_1     Spotkanie_z_pisarzem_10
Pisarz promuje swoją najnowsza książkę ,,CHŁOPCY'', opowieści o Zagubionych Chłopcach, najbardziej niezwykłym gangu motocyklowym na świecie. Jak mówi sam autor to książka o tym ,,co fajne z dorosłości jak motocykle, radość i zabawa w opuszczonym lunaparku''.
Zapalony fan rocka opowiadał o swoim życiu oraz motywował młodych do dążenia ku swoim marzeniom. Gimnazjaliści – pokolenie komputerowe – słuchali jak zahipnotyzowani, rozmyślali, a w ich oczach widać było zapał do robienia czegoś ważnego, do stwarzania wspaniałych wspomnień, których Jakubowi Ćwiekowi nie brakuje.
Młodzi zachwyceni spotkaniem, żałowali, że maja tak mało czasu żeby, lepiej poznać naładowanego pozytywna energią człowieka. Wielu z nich z pewnością przeczyta nowy utwór!

Who's online

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.