Uczniowie klasy 6a biorą udział w innowacji pedagogicznej "Emocja", W ramach innowacji uczniowie i nauczyciele współpracują z placówkami oświatowymi z terenu całego kraju i zagranicznymi szkołami polonijnymi.
W listopadzie chętni uczniowie zaangażowali się w projekt "Kartki z iskierkami emocji", który polega na wymianie zrobionych przez siebie kartek świątecznych z uczniami innej szkoły. Nasi uczniowie oprócz kartek, wysłali do swoich kolegów i koleżanek również list. ZOBACZ

iskry

Celem projektu jest kształtowanie postaw społecznych, rozbudzanie w uczniach wiary we własne możliwości, aktywizacja zmierzająca do rozumienie emocji i uczuć innych osób, integracja zespołu klasowego. Nad przebiegiem czuwają koordynatorki innowacji nauczycielki Marzena Stawiak i Agnieszka Lipińska.