Urząd Skarbowy w Jaworze rozpoczął coroczną kampanię edukacyjno – informacyjną skierowaną do uczniów gimnazjów i szkół średnich.

W ramach powyższej akcji w Gimnazjum Nr 2 w Jaworze przy Pl. Bankowym nr  1 zorganizowane zostało spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 3b i 2c . W ramach spotkania pracownicy Urzędu Skarbowego w Jaworze przedstawił uczniom zasady przesyłania zeznań podatkowych przez  Internet oraz wskazali na  korzyści płynące z tego sposobu rozliczania. Temat ten bardzo zainteresował gimnazjalistów, którzy spontanicznie zadeklarowali nawet chęć pomocy swoim rodzicom i dziadkom przy złożeniu zeznania przez Internet.

Uczniowie, pomimo młodego wieku, bardzo interesowali się omawianymi zagadnieniami. Zadawali pytania jak też chętnie dzielili się z prowadzącymi posiadaną wiedzą.   Prowadzący byli pod dużym wrażeniem wiedzy młodych ludzi na temat  zeznań podatkowych oraz danych zawartych na paragonach fiskalnych.